Death World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Death World

~Enjoy The Magic~
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Подземието

Go down 
4 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
~Nikooru~
Вампир
~Nikooru~


Брой мнения : 135
Location : In Kira's house xD Hell Yeah !! ^__^
Registration date : 23.12.2007

Подземието Empty
ПисанеЗаглавие: Подземието   Подземието Icon_minitimeСъб Фев 02, 2008 4:31 am

В подземието на замъка ... имаше един ... раздърпан стар вампир .. Имаше много опит и помагаше на младите вампири .. да навлезат .. в този мрачен .. свят .

Подземието Lacoste2qr3 Входа за подземието =]


Последната промяна е направена от ~Death_Angel~ на Чет Юли 03, 2008 1:40 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.zazz.bg/user:gaara_of_the_dessert
Ichigo
Вампир
Ichigo


Брой мнения : 19
Registration date : 02.02.2008

Подземието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземието   Подземието Icon_minitimeСъб Фев 02, 2008 4:44 am

Ей Джей въобще не забеляза момичето и каза:
-Ъм...казаха ми ,че можете да ме...тренирате.....-След което видя момичето и се ухили.
-Здрасти аз съм Ей Джей...
Върнете се в началото Go down
~Nikooru~
Вампир
~Nikooru~


Брой мнения : 135
Location : In Kira's house xD Hell Yeah !! ^__^
Registration date : 23.12.2007

Подземието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземието   Подземието Icon_minitimeСъб Фев 02, 2008 4:49 am

Вампира се усмихна и каза :
- Ще те тренирам ! Ти знаеш ли някакви зъклинания ? - Погледна Ридер и каза :
- Не мислих , че си се върнала идвам да те тренирам нали ? - Ухили се доволно

---------------
Ридер погледна момчето и тихо каза :
- Здравей .. Аз съм Ридер .. - Тя погледна стареца и каза :
- Забравила съм зъклинанията който ме беше научил след онази битка ... затова идвам тук ...
Върнете се в началото Go down
http://www.zazz.bg/user:gaara_of_the_dessert
Ichigo
Вампир
Ichigo


Брой мнения : 19
Registration date : 02.02.2008

Подземието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземието   Подземието Icon_minitimeСъб Фев 02, 2008 4:51 am

Ей Джей изведнъж пребледня...Заклинания....Започна да се хили все така пребледнял
-Заклинания?...хах.......ъмм....-Сложи едната си ръка зад връта....-мии не....
След което се обърна към момичето и започна да я оглежда...
Върнете се в началото Go down
~Nikooru~
Вампир
~Nikooru~


Брой мнения : 135
Location : In Kira's house xD Hell Yeah !! ^__^
Registration date : 23.12.2007

Подземието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземието   Подземието Icon_minitimeСъб Фев 02, 2008 5:03 am

Стареца се ухили и каза :
- Е нищо .. сега ще те науча на всичко необходимо ! - Обърна се към Ридер и каза :
- Хмм еми .. добре .. значи почваме от начало пак ! - Той се усмихна !

--------------

Ридер въздъхна и каза :
- Ее пак от начало .. - Тя се подпря на стената и погледна към момчето ...
Върнете се в началото Go down
http://www.zazz.bg/user:gaara_of_the_dessert
Ichigo
Вампир
Ichigo


Брой мнения : 19
Registration date : 02.02.2008

Подземието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземието   Подземието Icon_minitimeСъб Фев 02, 2008 5:05 am

Момчето също се облегна на стената докато чакаше стареца.Кичурите му коса бяха дълги и му пречеха на очите затова той започна да ги духа нагоре,защото го мързеше с ръка да ги махне....Ръцете му си стояха в джобовете.
Върнете се в началото Go down
Dora
Вампир
Dora


Брой мнения : 27
Registration date : 03.01.2008

Подземието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземието   Подземието Icon_minitimeВто Фев 05, 2008 12:46 pm

През цялото време Тара се криеше в сянките на подземието,чудейки се кой е този странник...Тя го оглеждаше внимателно ,опитвайки се да си спомни кой е той . но не успя-неможа да го познае-толкова много посетители бяха идвали тук откакто тя се озова на това мрачно подземие...
Върнете се в началото Go down
~Nikooru~
Вампир
~Nikooru~


Брой мнения : 135
Location : In Kira's house xD Hell Yeah !! ^__^
Registration date : 23.12.2007

Подземието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземието   Подземието Icon_minitimeВто Фев 05, 2008 12:57 pm

Ридер седеше .. на стената и чакаше стареца да започне .. момичето въздъхна .. като с крайчето на окото си погледна към .. другия край на тунела ..
Върнете се в началото Go down
http://www.zazz.bg/user:gaara_of_the_dessert
Dora
Вампир
Dora


Брой мнения : 27
Registration date : 03.01.2008

Подземието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземието   Подземието Icon_minitimeВто Фев 05, 2008 1:05 pm

Тара се отправяше към ковчега си-не се интересуваше от посетителя,камо ли от придружителя му
_________________________________________________________________
Стареца се замили за момент и каза:
-Може да започне с обучението ти Ей Джей.Изглеждаш ми обещаващо добър,но ще видим... Сега потърси стаята си в подземието и се настани.Утре сутринат ме чакай в замъка прези залез слънце...
Върнете се в началото Go down
Ichigo
Вампир
Ichigo


Брой мнения : 19
Registration date : 02.02.2008

Подземието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземието   Подземието Icon_minitimeВто Фев 05, 2008 1:06 pm

Ей Джей тръгна ,но след 5 минути се върна и попита...
-А накъде ми е стаята...-След което се ухили....
Върнете се в началото Go down
~Nikooru~
Вампир
~Nikooru~


Брой мнения : 135
Location : In Kira's house xD Hell Yeah !! ^__^
Registration date : 23.12.2007

Подземието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземието   Подземието Icon_minitimeВто Фев 05, 2008 1:10 pm

Ридер се подмихна и каза :
- Чакай ще ти покажа - Тя го погледна и каза :
- Ела - Те вървяха бавно по един дълъг коридор ... Момичето спря на една стая и каза :
- Така имаш избор ... между две стай .. другите са заети .. - Тя отвори първата беше голяма стая с един черен ковчег .. и разни други неща ... После се обърна и отвори втората стая тя беше по малка .. с тъмно червен ковчег ..
Върнете се в началото Go down
http://www.zazz.bg/user:gaara_of_the_dessert
Ichigo
Вампир
Ichigo


Брой мнения : 19
Registration date : 02.02.2008

Подземието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземието   Подземието Icon_minitimeВто Фев 05, 2008 1:30 pm

Ей Джей мразеше ковчезите...Толкова тъмни...Само се ухили и започна да мисли....Избра по голямата стая и още преди Ридер да си е тръгнала той започна да се разполага...Бутна ковчега в единия ъгъл и легна на пода....Който бе с килим така,че му бе меко....Извади един малък предмет с големината на швейцарско ножче и му натисна един бутон...ОТ предмета започна да излиза музика...(Sr-71 Let i whip)(без музика съм нищо xD)
Облегна се и започна да рисува на току що изваден лист....
Върнете се в началото Go down
~Nikooru~
Вампир
~Nikooru~


Брой мнения : 135
Location : In Kira's house xD Hell Yeah !! ^__^
Registration date : 23.12.2007

Подземието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземието   Подземието Icon_minitimeСря Фев 06, 2008 2:12 am

Ридер тръгна бавно към кулата на замъка ...
Върнете се в началото Go down
http://www.zazz.bg/user:gaara_of_the_dessert
Dora
Вампир
Dora


Брой мнения : 27
Registration date : 03.01.2008

Подземието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземието   Подземието Icon_minitimeСря Фев 06, 2008 5:21 am

В това време Тара се връщаше от градината,пълна с черни рози.Тя се сблъска лице в лице с Ридер!Притеснително тя се усмихна и каза:
-Аз съм Тара-дъщеря....ъъ няма значение.
Тя се поколеба мако като каза:
-Ако искате мога да ви настаня при мен-аз сега ще започна обучението си тук,но мога да ви заведа в по-хубавите стаи-трябва да хванеш цакат и да разбереш,че в думите на всеки винаги има нещо скрито-това е еднинственото нещо на което засега той не е научил.

__________________________________________________________________
През цялото време стареца ги наблюдаваше от тъмнината...
Върнете се в началото Go down
Dora
Вампир
Dora


Брой мнения : 27
Registration date : 03.01.2008

Подземието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземието   Подземието Icon_minitimeСря Фев 06, 2008 5:29 am

Тара се изнерви-не получаваше отговор.Тя се ядоса и обърга гръб на Ридер
Върнете се в началото Go down
~Nikooru~
Вампир
~Nikooru~


Брой мнения : 135
Location : In Kira's house xD Hell Yeah !! ^__^
Registration date : 23.12.2007

Подземието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземието   Подземието Icon_minitimeСря Фев 06, 2008 5:35 am

Ридер я погледна и каза :
- Ъмм аз съм Ридер .. - След което тихо каза :
- Амм добре ! ... Хмм та къде - Ридер сложи ръце на кръста си ...
Върнете се в началото Go down
http://www.zazz.bg/user:gaara_of_the_dessert
Dora
Вампир
Dora


Брой мнения : 27
Registration date : 03.01.2008

Подземието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземието   Подземието Icon_minitimeСря Фев 06, 2008 5:44 am

Тара реши да потърси Ей Джей преди да настани Ридер.Тя уверено почука на вратата му като извика със всички сили:
-Приготви си нещата-след малко ще те настаним в по-добра стая-БЕЗ КОВЧЕГ
Върнете се в началото Go down
Ichigo
Вампир
Ichigo


Брой мнения : 19
Registration date : 02.02.2008

Подземието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземието   Подземието Icon_minitimeСря Фев 06, 2008 5:47 am

Ей Джей веднага скокна от стаята....Прибра кутията и започна да прибира от стените вече сигурно десетките рисунки....На някой от тях бе стареца,на други имаше замъка ,а дори на някой бе Ридер....Ей Джей рисуваше много талантливо така,че сякаш излеждаха истински образите.....Той ги прибра набързо и излезна като две от тях паднаха.....Една от тях бе на замъка отдалече,а другата.....на едно русокосо момиче с дълга коса и светли очи...Ей Джей ги вдигна и само се ухили.
Върнете се в началото Go down
Dora
Вампир
Dora


Брой мнения : 27
Registration date : 03.01.2008

Подземието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземието   Подземието Icon_minitimeСря Фев 06, 2008 7:54 am

Тара чакаше Ей Джей-чудеше какво толкова събира като се е настанил само преди няколко часа.Тя реши да почука отново...В този момент вратата се отвори..
Върнете се в началото Go down
Ichigo
Вампир
Ichigo


Брой мнения : 19
Registration date : 02.02.2008

Подземието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземието   Подземието Icon_minitimeСря Фев 06, 2008 7:57 am

Ей Джей тъкмо излизаше.....В едната си ръка държеше многото си рисунки,а в другата "музикалната кутия",а косат аму бе много рошава защото бе бързал....Той отново се ухили и няколко рисунки му се изплъзнаха.....Повечето бяха на замъка и на Ридер,но имаше една на стареца......
-Ъмм...сега накъде?-Попита Ей Джей
Върнете се в началото Go down
Dora
Вампир
Dora


Брой мнения : 27
Registration date : 03.01.2008

Подземието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземието   Подземието Icon_minitimeСря Фев 06, 2008 8:25 am

Тара се ухили,опитвайки да прикрие фактът че се стресна.Тя викна Ридер и им каза да я последват.
...Когато пристигнаха тя им посочи избраните от нея стаи и каза:
-Когато се настаните в..новите си стаи елате при мен-моята стая е между вашите-и погледна на долу.
Тя влезе в стаята си и зачака момента.
________________________________________________________________________
Стаите и на двамата бяха празни-те имаха възможност да сложат каквито поискат мебели или прозорци..каквото пожелаят-както се бе случило с нея.....
________________________________________________________________________
Стареца ги наблюдаваше-той беше много любопитен какво ще направят изпратените му ученици.
Върнете се в началото Go down
Ichigo
Вампир
Ichigo


Брой мнения : 19
Registration date : 02.02.2008

Подземието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземието   Подземието Icon_minitimeСря Фев 06, 2008 8:43 am

Ей Джей бе много щастлив....Той отиде до прозореца и отвори пердетата.....Слънцето проникна....Ей Джей само се усмихна и след като цялата му стая бе осветена той отиде до леглото което бе черно и мрачно и започна да го обрисува....След няколко минути леглото бе зелено,синьо и червено в едно....Той само се усмихна и пусна кутията....Започна да лепи рисунките по тавана и продължаваше да рисува,но сега рисуваше залеза......Изведнъж се сети,че трябваше да отиде в стаята на Тара и веднага остави рисунката и тръгна към стаята й......


Последната промяна е направена от на Сря Фев 06, 2008 8:50 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Dora
Вампир
Dora


Брой мнения : 27
Registration date : 03.01.2008

Подземието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземието   Подземието Icon_minitimeСря Фев 06, 2008 8:48 am

Тара седеше в ковчега си и очакваше гостите си...На вратата се потропа и тя видя Ей Джей...
Върнете се в началото Go down
~Nikooru~
Вампир
~Nikooru~


Брой мнения : 135
Location : In Kira's house xD Hell Yeah !! ^__^
Registration date : 23.12.2007

Подземието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземието   Подземието Icon_minitimeЧет Фев 07, 2008 10:25 am

Ридер се настани в съседната стая ... Момичето сложи едни дълги черни пердета ... но отвори малко колкото да проникне малко светлина .. Посредата на стаята имаше един черен ковчег ... Момичето го бутна в единия край и се захвана да го обрисува с тъмно червена боя . След малко той целия беше изрисуван .. Момичето леко се усмихна .. след което започна да подрежда .. по чекмеджетата ... бурканчета с какви ли не отвари .. Навсякъде по пода на стаята беше обсипано с книги и бой .. Ридер легна в ковчега и взе една книга с която на древноегипедски пишеше " Chesbet "
Върнете се в началото Go down
http://www.zazz.bg/user:gaara_of_the_dessert
Dora
Вампир
Dora


Брой мнения : 27
Registration date : 03.01.2008

Подземието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземието   Подземието Icon_minitimeВто Фев 26, 2008 4:59 am

Малко , след като Ей Джей дойде,Тара беше повикана ...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-Здравей Тара!Налага се да ти съобщя, че Ридер е болна от силно заразна болест, затова обучението и на тримата ще бъде отложено...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Нощта бавно се спускаше над тях...





Подземието 7828
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Подземието Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземието   Подземието Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Подземието
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Death World :: Градове и Местности :: Киншаса-
Идете на: