Death World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Death World

~Enjoy The Magic~
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Подземието

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Dora
Вампир
Dora


Брой мнения : 27
Registration date : 03.01.2008

Подземието - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземието   Подземието - Page 3 Icon_minitimeСря Юни 18, 2008 12:59 pm

Тара се кефеше (rock) тя не притежаваше някакви необикновени сили... или поне не знаеше за тях.Замислена за своето минало , вампирът излезе и отиде да каже на някой от помошниците (XD) да пренесак ковеча и дрхите и .
Тара тръгна към гробището....
Върнете се в началото Go down
Ichigo
Вампир
Ichigo


Брой мнения : 19
Registration date : 02.02.2008

Подземието - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземието   Подземието - Page 3 Icon_minitimeСря Юни 18, 2008 1:04 pm

Ей Джей се ухили и каза:
-Аз съм Ей Джей...-След което се замисли и видя как един от ловците бавно тръгва да се изнизва.Той тръгна да бяга.Ей Джей само си стисна юмрука като след малко го пусна ,а в ръката си имаше ледена топка....като снежна.Той улучи ловеца в главата и ловеца падна...
Върнете се в началото Go down
Hinotori
Вампир
Hinotori


Брой мнения : 85
Location : In Alucard's room *evil grin* XD
Registration date : 14.06.2008

Подземието - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземието   Подземието - Page 3 Icon_minitimeСря Юни 18, 2008 1:14 pm

Хинотори се ухили.
-Sweet moves...Аз съм Хинотори. Нали се сещаш...онази, която взриви стаята си заради пресилване на едно заклинание, което така и не научих....-тя се засмя леко и се загледа в звездите.-Всъщност...каква беше тази снежна топка...? Не бях виждала ткаова заклинание преди...
Върнете се в началото Go down
Ichigo
Вампир
Ichigo


Брой мнения : 19
Registration date : 02.02.2008

Подземието - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземието   Подземието - Page 3 Icon_minitimeСря Юни 18, 2008 1:38 pm

-Ъмм...заклинание?-Пфф...Ей Джей нямаше и представа за какво говори-не е заклинание?Просто си я правя...
След което взе едно цвете и бавно започна да му заледява самите листенца докато цветето не стана някак прозрачно бяло с малък привкус на червеният цвят.
Върнете се в началото Go down
Hinotori
Вампир
Hinotori


Брой мнения : 85
Location : In Alucard's room *evil grin* XD
Registration date : 14.06.2008

Подземието - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземието   Подземието - Page 3 Icon_minitimeСря Юни 18, 2008 1:45 pm

Хинотори се усмихна леко.
-Е, значи не съм само аз....цветето е по-красиво такова, каквото го направи, между другото...поне на мен повече ми харесва.
Върнете се в началото Go down
Ichigo
Вампир
Ichigo


Брой мнения : 19
Registration date : 02.02.2008

Подземието - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземието   Подземието - Page 3 Icon_minitimeЧет Юни 19, 2008 12:14 pm

Ей Джей се усмихна след което се загледа в очите на момичето...Гледаше ги няколко секунди преди да се усети,че момичето също го гледа и веднага извърна поглед.
Върнете се в началото Go down
Hinotori
Вампир
Hinotori


Брой мнения : 85
Location : In Alucard's room *evil grin* XD
Registration date : 14.06.2008

Подземието - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземието   Подземието - Page 3 Icon_minitimeЧет Юни 19, 2008 12:23 pm

Хинотори също се усмихна, но не каза нищо. Само си разтвори дланта и след секунда в нея бавно започнаха да се издигат тънки ивички от пламъци, които се обвиваха една около друга и оформяха нещо...няколко секунди не можеше да се разбере какво точно е то, но съвсем скоро се видя, че това е роза....Огънят се отразяваше в очите на Хинотори и блещукаше меко в светло зелените ириси. Момичето държеше розата на около сантиметър над ръката си и гледаше как пламъчетата горят и припукват леко...Засмя се на нещо свое си(макар че тихият смях беше някак си насилен)и продължи да гледа пламъците, които прогонваха мрака около двамата(да нощ е XD)и изглеждаха,сякаш не парят...
Върнете се в началото Go down
Ichigo
Вампир
Ichigo


Брой мнения : 19
Registration date : 02.02.2008

Подземието - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземието   Подземието - Page 3 Icon_minitimeЧет Юни 19, 2008 12:29 pm

Ей Джей се ухили като само докосна пламъка и той стана син като замръзна и се оформи прозрачна роза която сякаш през леда гореше...
Върнете се в началото Go down
~Nikooru~
Вампир
~Nikooru~


Брой мнения : 135
Location : In Kira's house xD Hell Yeah !! ^__^
Registration date : 23.12.2007

Подземието - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземието   Подземието - Page 3 Icon_minitimeЧет Юни 19, 2008 12:34 pm

Ридер слезе в подземието все така зачетена в книгата си и потърси стария вампир .
- Еййй старец ... кога почваме тренировки ? - Стареца се обърна и рече :
- Сега .. тъкмо си тук ...
Върнете се в началото Go down
http://www.zazz.bg/user:gaara_of_the_dessert
Hinotori
Вампир
Hinotori


Брой мнения : 85
Location : In Alucard's room *evil grin* XD
Registration date : 14.06.2008

Подземието - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземието   Подземието - Page 3 Icon_minitimeЧет Юни 19, 2008 12:36 pm

Хинотори се засмя.
-Наистина красиво.-отбеляза момичето. Изведнъж се разнесе много силен вятър и покрай двамата прелетяха няколко прилепа. Момичето и момчето се обърнаха и видяха старецът как ги гледа, ухилен. До него беше и Ридер...
-Съжалявам че ви прекъсвам но е време малко да потренирате....и Хинотори....
-Хъх? Какво...?
-Гледай този път да не се мядосваш при всеки неуспешен опит.-тя извъртя очи.
-Whatever...-крилете ѝ се бяха прибрали още преди учителят да дойде. Момичето се изправи, изтупа се и подаде розата на момчето, след което се ухили и изчака Ей Джей да стане...
Върнете се в началото Go down
Ichigo
Вампир
Ichigo


Брой мнения : 19
Registration date : 02.02.2008

Подземието - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземието   Подземието - Page 3 Icon_minitimeЧет Юни 19, 2008 12:38 pm

Изведнъж Ей Джей сякаш се ядоса.Той хвана розата и я счупи в ръката си като тръгна след стареца,а очите му сякаш си променяха цвета,а косата му бавно започна да става бяла....Но не бяла като на старец ,а на аниме геройте...
Върнете се в началото Go down
Hinotori
Вампир
Hinotori


Брой мнения : 85
Location : In Alucard's room *evil grin* XD
Registration date : 14.06.2008

Подземието - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземието   Подземието - Page 3 Icon_minitimeЧет Юни 19, 2008 12:45 pm

Изражението на Хинотори показваше следната емоция: O.o WTH..? Погледна учителя, който сякаш беше умрял от старост...Извъртя си очите и погледна Ей Джей, отстъпвайки крачка назад. 'Каквото и да става не ми е по вкуса...сега да се надяваме, че това ще проработи...' Протегна си ръката напред и понечи да образува нещо като въже от пламъци, само че учителят ѝ хвана ръката и се ухили.
-Нека аз....-тя изръмжа нещо нечленоразделно когато старецът прошепна:
-Possesion..-и 'пипалата' хванаха Ей Джей....
Върнете се в началото Go down
Ichigo
Вампир
Ichigo


Брой мнения : 19
Registration date : 02.02.2008

Подземието - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземието   Подземието - Page 3 Icon_minitimeЧет Юни 19, 2008 12:50 pm

изведнъж пипалата станаха на лед.Косата на Ей Джей стана синя ,а пък очите му червени.пипалата се счупиха....
-Тренировката....ще я почваме ли?
Върнете се в началото Go down
Hinotori
Вампир
Hinotori


Брой мнения : 85
Location : In Alucard's room *evil grin* XD
Registration date : 14.06.2008

Подземието - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземието   Подземието - Page 3 Icon_minitimeЧет Юни 19, 2008 12:53 pm

Хинотори погледна учителя с досада.
-И аз това питам....-мъжът кимна.
-Добре...макар че...някои от вас(*cough*Ei Jey*cough* XD)могат да се справят и без заклинания....
-Ахем....-прокашля се Хинотори.-И все пак....
-Добре добре...на какво заклинание ще ви уча?
-Аз от де да знам..? Нека Ей Джей да предложи...аз нямам идея. Или пък ти кажи, старче....


ОСС: Хора не мога в скайп...праа клип и скайпа всичко ми прецаква ~.~


Последната промяна е направена от Hinotori на Чет Юни 19, 2008 12:59 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
~Nikooru~
Вампир
~Nikooru~


Брой мнения : 135
Location : In Kira's house xD Hell Yeah !! ^__^
Registration date : 23.12.2007

Подземието - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземието   Подземието - Page 3 Icon_minitimeЧет Юни 19, 2008 12:58 pm

Ридер се обърна към Диро :
-Почваме ли ?
-Нетърпелива както винаги - рече вампира - Да , но ще изчакаме Тара ! - Тя не се стърпя и излезе.


Последната промяна е направена от ~Death_Angel~ на Чет Юли 03, 2008 1:32 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.zazz.bg/user:gaara_of_the_dessert
Dora
Вампир
Dora


Брой мнения : 27
Registration date : 03.01.2008

Подземието - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземието   Подземието - Page 3 Icon_minitimeПет Юни 20, 2008 11:57 am

Дора извика Ей-Джей и Хинотори в стаята си ... Тя беше и притеснена и развеселена... и каза:
-Ам искам да ви кажа нещо,но не знам как ще реагирате...онази вечер двамата бяхте заспали и нещу там се ритахте и биехте .... и крещяхте за някакви ловци на духове и тн тн .... Подземието - Page 3 454739 абе нз... кво всъщост сънувахте ?...
Те не отговориха и се спогледаха
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Подземието - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подземието   Подземието - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Подземието
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Death World :: Градове и Местности :: Киншаса-
Идете на: